INGYENES SZÁLLÍTÁS 200 000 FT FELETT
MUREXIN AV 50 Aqua Egzóta fa alapozó
Murexin AV 50 Aqua Egzóta fa alapozó. Vizes bázisú speciális alapozó záró hatással a fa belső anyagtartalmának megfelelő lezárásához.
5 Literes kiszerelésben
Ingyenes szállítás 200 000 Ft felett
28.190 Ft
Az ár tartalmazza az ÁFA-t.
Engedélyezett utánrendelésre
- Ingyenes szállítás 200.000 Ft felett
- 100% biztonságos bankkártyás fizetés
- Szállítási idő 8 munkanap
- Utánvétes fizetési lehetőség
- Szakértői segítségnyújtás >
Termékleírás:
Murexin AV 50 Aqua Egzóta fa alapozó
- minden fafajtára alkalmazható
- záró hatás
- gyors száradás
- összeragadást-csökkentő hatás
Feldolgozás:
A felhasználás előtt az edény tartalmát jól fel kell rázni. A Murexin AV 50 Aqua Egzóta fa alapozó, mikro lakkhengerrel egyenletesen egy rétegben kell felhordani, figyelni kell az egyenletes felhordásra. Az egyenetlen felhordást és az anyagtorlódásos részeket kerülni kell. A lakkválasztától függetlenül ez a végeredményen látható. Az anyag hengerrel hordható fel. Kb. 1-2 óra száradási idő után ( függ a helyiség klímájától függően ) a felület valamennyi Murexin Aqua parkettalakkal átdolgozható. Vörösfenyőhöz javasoljuk a LV 45 Univerzális alapozót! Száradási idő: kb. 1 – 2 óra (hengerelve) Átdolgozhatóság kb. 1 – 2 óra után Kiadósság literenként 1 liter kb. 8 – 10 m² hengerelve, kb. 110-120 ml/m² ( Erősen szívó alapfelületeknél nagyobb anyagszükséglet lehetséges. ) Feldolgozási, környezeti és kikeményedési hőmérséklet: min. +15°CMegfelelő alapfelületek:
– finomra csiszolt fapadlónál , parketták , kezeletlen kész parkettánál – Az alapfelületnek tisztának , száraznak , fagymentesnek , szilárdnak , teherbírónak , alaktartónak , és portól , szennyeződéstől , olajtól , zsírtól , leválasztó anyagtól és laza részektől mentesnek kell lennie, és feleljen meg az érvényben lévő előírásoknak.Előkészítés:
Finomcsiszolás 100-120-as szemcsemérettel. A csiszolatport gondosan el kell távolítani.Rendszertermékek:
AV 10 Aqua fatapaszoldat , LV 15 Fatapaszoldat Termékinformációk:- – Az optimális hőmérsékleten és / vagy páratartalmon kívüli feldolgozás esetén , az anyag tulajdonságai megváltoznak.
- – A feldolgozás előtt az anyagot megfelelően temperálni kell ( fagyott anyaggal nem lehet dolgozni) !
- – Ahhoz, hogy az anyag tulajdonságai ne változzanak meg, bármilyen más, idegen anyag hozzáadása tilos!
- – A víz hozzáadással vagy hígítással kapcsolatos utasításokat pontosan be kell tartani!
- – Színezett termékeknél a feldolgozás előtt a színazonosságot ellenőrizni kell!
- – Színazonosság csak egy Charge-számon belül garantálható!
- – A színárnyalatot jelentősen befolyásolják a környezeti feltételek is .
- – A bekevert és kötésnek indult anyaghoz nem szabad vizet vagy friss anyagot hozzáadni és ismét összekeverni őket.
- – A vízbázisú rendszerek a vízzel történő hígítás után csak korlátozott ideig tarthatóak el; ezért javasolunk egy gyors feldolgozást.
- – Az alapozókat mindig hagyni kell jól kiszáradni / kikeményedni.
- – A nagyobb mennyiségben bekevert anyagmaradékok felmelegedhetnek a fazékidő túllépése után, és erős füst- és szagképződéshez vezethetnek.
- -A fel nem használt, de bekevert maradékokat , az eredeti tartályban kvarchomokkal kell összekeverni, és a szabadban hagyni kell kikeményedni.
- – Az anyagot nem lehet feldolgozni +15 °C alatt!
- – Optimális alapfelület, levegő és anyag hőmérséklet: +15 és +25°C között.
- – Optimális páratartalom 40-60%.
- – Az optimálisnál alacsonyabb hőmérséklet, a magasabb páratartalom, a nagyobb rétegvastagság és a nem szívóképes alapfelület meghosszabbítja aszáradási, kötési és kikeményedési időt, míg a magasabb hőmérséklet, alacsonyabb páratartalom és a szívóképes alapfelület lecsökkenti a száradási , kötési és kikeményedési időt!
További információk
Tömeg | 5 kg |
---|---|
Méretek | 18 × 20 × 25 cm |
Biztonságos bankkártyás fizetés
A fizetés során az adataid biztonságban vannak. Bankkártyás fizetéssel a Paylike biztonságos felületén tudsz vásárolni.
Megbízható magyar webáruház
A rendelésed magyarországi raktárból szállítjuk ki, így a vásárlásoddal egy magyar vállalkozást támogatsz.
200.000 Ft felett ingyenes szállítás
Ha több, mint 200.000 Ft feletti összegben rendelsz tőlünk, akkor ingyenesen kiszállítjuk a megadott címre.
Biztonságos bankkártyás fizetés
A fizetés során az adataid biztonságban vannak. Bankkártyás fizetéssel a Paylike biztonságos felületén tudsz vásárolni.
Megbízható magyar webáruház
A rendelésed magyarországi raktárból szállítjuk ki, így a vásárlásoddal egy magyar vállalkozást támogatsz.
200.000 Ft felett ingyenes szállítás
Ha több, mint 200.000 Ft feletti összegben rendelsz tőlünk, akkor ingyenesen kiszállítjuk a megadott címre.
Érdekelhetnek még…
-
MUREXIN AV 30 Aqua gél
- 7.094 Ft – 35.690 Ft
-
MUREXIN AV 20 Aqua különleges alapozó
- 7.410 Ft – 61.090 Ft
MARADT MÉG KÉRDÉSED? ÍRJ ÉS SZAKÉRTŐNK VÁLASZOL!
Add meg az űrlapon a neved, az email címed, majd fogalmazd meg a kérdéseid és hamarosan válaszolunk.
Kérlek, az üzenetben a termék típusát/kiszerelését is tüntesd fel, így gyorsabb és pontosabb választ fogsz kapni.